Group 3

O PORTALU

Sondaże

Na zlecenie portalu, IBSP cyklicznie realizuje sondaże polityczne dające obraz, która partia polityczna w danym momencie jest najpopularniejsza, kto miałby największe szanse w wyborach prezydenckich a także który polityk cieszy się największym poparciem wśród Polaków. Regularnie publikowane są też badania oceniające kto w sporze rząd i opozycja cieszy się obecnie większym zaufaniem społecznym.

Prognozy

StanPolityki.pl tworzy również autorskie prognozy wyborcze, które przygotowywane są przez ekspertów od sondaży, geografii wyborczej oraz metod ilościowych. Poprzez nasze prognozy staramy się przewidzieć wyniki poparcia nie tylko w skali ogólnopolskiej, ale takżę w województwach i powiatach.  Oprócz tego przygotowywane są prognozy podziału mandatów w okręgach do Sejmu, Senatu oraz  Parlamentu Europejskiego.

Analizy

Eksperci portalu analizują dostępne dane, sondaże i prognozy by przewidzieć jak scena polityczna w naszym kraju będzie się kształtować za pół roku, rok, 5 lat. Analizowane są struktury elektoratów, przepływy poparcia i zmiany na scenie politycznej by lepiej zrozumieć podejmowane przez polityków decyzje.

Polityki publiczne

W serwisie publikowane są badania i analizy dotyczące 5 najważniejszych polityk publicznych: zdrowotna, gospodarcza, bezpieczeństwa, technologiczna i energetyczna. Poprzez analizę danych i sondaży, opisywane są jak poszczególne polityki publiczne wpływają na debatę publiczną w kraju i jak debata polityczna wpływa na najważniejsze gałęzie gospodarki.

NAGRODY

ZAUFALI NAM

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

    579 515 465
    kontakt@ogb.pl

    Ogólnopolska Grupa Badawcza Sp. z o.o.

    ul. Smoleńska 83/80

    03-528 Warszawa