Group 3

O PROJEKCIE

Dostęp do StanPolityki.pl

Za OGB Pro kryją się unikalne sondaże i badania na tematy polityczne oraz gospodarcze w skali ogólnopolskiej. Abonament gwarantuje także dostęp do cyklicznych prognoz wyborczych – tych dotyczących poparcia dla partii politycznych, jak i podziału mandatów do Sejmu, Senatu czy PE. Nie zabraknie także wielu rzetelnych analiz przygotowanych przez naszych ekspertów oraz ciekawych podcastów o tym, jakie zmiany zachodzą na polskiej scenie politycznej.

Dostęp do LokalnaPolityka.pl

Wykupując dostęp do OGB Pro, można także na bieżąco śledzić sytuację w polityce samorządowej. Za paywallem znajdują się nie tylko sondaże polityczne, ale także badania realizowane w miastach na temat potrzeby zmiany odczuwanej przez mieszkańców, czy oceny realizowanej przez włodarzy polityki senioralnej. Z abonamentem zyskujesz również dostęp prognoz na szczeblu samorządowym – przewidujemy wyniki do Sejmików Wojewódzkich, a także poparcie partii w 107 miastach prezydenckich, 101 miastach burmistrzowskich oraz 314 powiatach – takiej wiedzy na temat polityki samorządowej nie można znaleźć nigdzie indziej.

Dostęp do ZmianySpoleczne.pl

OGB Pro to także dostęp do portalu ZmianySpoleczne.pl, na którym poruszamy kwestie społeczne i zmieniające się trendy. Mnóstwo danych przeanalizowanych na przestrzeni lat przez naszych ekspertów, a także ciekawe raporty, na tematy których nie znajdziesz nigdzie indziej! Opublikowaliśmy m.in. raport „Jak zdradzają Polacy”, „Jaka będzie Polska po epidemii”, „Dlaczego nie chcemy się szczepić?”, a także „Kac Polska – jak piją Polacy”?

OGB Pro to netflix świata badań

Dzięki OGB Pro podejmowanie decyzji i analizowanie otaczającej rzeczywistości staje się proste jak nigdy dotąd.

NAGRODY

ZAUFALI NAM

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

    579 515 465
    kontakt@ogb.pl

    Ogólnopolska Grupa Badawcza Sp. z o.o.

    ul. Smoleńska 83/80

    03-528 Warszawa