Group 3

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

1. STRATEGIA MIASTA

Spójna strategia jest niezbędna w profesjonalnym zarządzaniu każdym miastem. Jest jak plan, który czytelnie wskazuje kierunki działania, nakreśla wizje i misje miasta.

2. MARKA MIASTA

Marka miasta musi przedstawiać charakter i wyjątkowość miasta jednocześnie mieszkańcom jak i turystom oraz inwestorom. Marka miasta to szereg działań, na które składa się m.in. stworzenie strategii marki, głównych przesłań oraz koncepcji graficznej.

3. STRATEGIA KOMUNIKACJI

Sprawna komunikacja z mieszkańcami jest konieczna, aby skutecznie i dobrze realizować zadania miasta. Władze Miasta muszą docierać do mieszkańców i budować spójny wizerunek wprowadzanych zmian.

SZKOLENIA MEDIALNE

Pracownia Rozwoju Miast także przeprowadza szkolenia medialne uczące relacji z mediami połączone z praktycznym zastosowaniem analizy danych oraz badań. Dzięki temu gwarantujemy kompleksową i praktyczną wiedzę oraz dane, które sprawią, że kontakty z mediami i zarządzanie miastem staną się komfortowe i efektywne.

 

Z NAMI:

Oswoisz kamerę

Nasze szkolenie medialne czerpie z technik szkoleniowych amerykańskich oraz brytyjskich specjalistów, dzięki czemu strach przed kamerą szybko przerodzi się w pewność siebie podczas wystąpień.

Zaciekawisz media

Jak sprawić, by to, co mówisz przykuło uwagę i przebiło się w mediach? Biorąc udział w naszym szkoleniu zgłębisz te tajniki i dowiesz się nie tylko co mówić, ale też jak mówić.

Pokażesz dane

Dzięki takim szkoleniom liczby już nie będą Ci straszne, a nawet pokażemy Ci, że znajomość danych może stać się Twoim atutem – trzeba tylko wiedzieć jak je wykorzystać.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

    579 515 465
    kontakt@ogb.pl

    Ogólnopolska Grupa Badawcza Sp. z o.o.

    ul. Smoleńska 83/80

    03-528 Warszawa