Group 3

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Profesjonalne badania społeczne

Poprzez badania dostarczamy rzetelnej wiedzy na temat kwestii społecznych, w szczególności tych dotyczących człowieka i zmian, jakie zachodzą w jego najbliższym otoczeniu.

Analiza kluczowych trendów

Przeprowadzamy obiektywną analizę najważniejszych trendów oraz zmian w przyzwyczajeniach i zachowaniach społeczeństwa. Interesuje nas jak zmieniający się świat wpływa na podejmowane decyzje i wybory.

Specjalne raporty tematyczne

Instytut Badań Zmian Społecznych przygotowuje raporty, w których podejmuje się odpowiedzi na kluczowe pytania: Jaka będzie Polska po epidemii? Jak zdradzają Polacy?

JAK BADAMY?

Nasz zespół tworzą profesjonaliści w dziedzinie badań i analiz


Realizując każdy projekt badawczy wszystkie kwestie ustalamy indywidualnie, aby w jak najlepszy sposób móc dobrać metodę i zasięg badania. Dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiadać na różnorodne potrzeby i oczekiwania klientów a także różnorodne tematy badań. Dodatkowo dysponujemy autorskimi i innowacyjnymi narzędziami analitycznymi, które pozwalają zagłębić się w prawdziwy sens odpowiedzi respondentów. Dane prezentujemy poprzez interaktywne raporty, które pozwalają zaobserwować trendy i prezentują więcej danych z badań niż robią to tradycyjne firmy badawcze.

IBZS współtworzy portal ZmianySpoleczne.pl

ZmianySpoleczne.pl w dużej mierze opierają się na danych dostarczanych z autorskich badań Instytutu Badań Zmian Społecznych. Treści z wykorzystaniem badań IBZS rzetelne odzwierciedlają obraz zmian jakie zachodzą w naszym społeczeństwie. Portal analizuje także dostępne dane i tematy społeczne, które mają największy wpływ na Polaków.

ZOBACZ NASZE BADANIA SPOŁECZNE

ZOBACZ NASZE NAJNOWSZE RAPORTY

NAGRODY

ZAUFALI NAM

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

    579 515 465
    kontakt@ogb.pl

    Ogólnopolska Grupa Badawcza Sp. z o.o.

    ul. Smoleńska 83/80

    03-528 Warszawa