Group 3

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Sondaże wyborcze

Sprawdzamy poparcie dla kandydatów na prezydentów miast oraz komitetów wyborczych do rady miasta. Badamy także poparcie partii politycznych w danym mieście, okręgu, województwie, a dodatkowo cyklicznie realizujemy Samorządowy Ranking Zaufania do kluczowych prezydentów miast.

Ewaluacja dokumentów strategicznych

IBS wykonuje badania ewaluacyjne, niezbędne przy wdrażaniu dokumentów strategicznych w każdej jednostce samorządu terytorialnego. Celem ewaluacji jest określenie adekwatności i stopnia osiągnięcia celów, a także efektywności i skuteczności podejmowanych działań. Prowadzimy też badania jakościowe, które stanowią idealną formę konsultacji społecznych w samorządzie.

Profesjonalne badania samorządowe

IBS realizując badania w mieście czy regionie, dostarcza rzetelnej wiedzy na temat potrzeb mieszkańców oraz ich ocenę funkcjonowania miasta. Dzięki temu samorządowcy mogą trafnie wyznaczyć kierunek rozwoju miasta, co jest kluczowe nie tylko w codziennym funkcjonowaniu, ale także przy podejmowaniu strategicznych decyzji.

JAK BADAMY?

Nasz zespół tworzą profesjonaliści w dziedzinie badań i analiz

Realizując każdy projekt badawczy wszystkie kwestie ustalamy indywidualnie, aby w jak najlepszy sposób móc dobrać metodę i zasięg badania. Dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiadać na różnorodne potrzeby i oczekiwania klientów a także różnorodne tematy badań. Dodatkowo dysponujemy autorskimi i innowacyjnymi narzędziami analitycznymi, które pozwalają zagłębić się w prawdziwy sens odpowiedzi respondentów. Dane prezentujemy poprzez interaktywne raporty, które pozwalają zaobserwować trendy i prezentują więcej danych z badań niż robią to tradycyjne firmy badawcze.

IBS współtworzy portal LokalnaPolityka.pl

Przy współpracy z Instytutem Badań Samorządowych powstał portal LokalnaPolityka.pl, który zawiera wyjątkową dawkę wiedzy o samorządach. Serwis przygotowując treści bazuje na wiedzy ekspertów i danych pochodzących z badań IBS, a dodatkowo na zlecenie Lokalnej Polityki, Instytut Badań Samorządowych opracowuje raporty tematyczne dotyczące potrzeb mieszkańców w samorządach.

ZOBACZ NASZE SONDAŻE POLITYCZNE

ZOBACZ NASZE NAJNOWSZE RAPORTY

NAGRODY

ZAUFALI NAM

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

    579 515 465
    kontakt@ogb.pl

    Ogólnopolska Grupa Badawcza Sp. z o.o.

    ul. Smoleńska 83/80

    03-528 Warszawa