Group 3

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Sondaże wyborcze

Cyklicznie dostarczamy kluczowym mediom w Polsce rzetelne wyniki poparcia dla partii politycznych, badamy ocenę instytucji i organów państwa, a także poparcie do najważniejszych osób w kraju.

Właściwa diagnoza społeczna

Badania IBSP umożliwiają zrozumienie otaczającej nas rzeczywistości, a także diagnozę problemów społecznych i politycznych. Pozwala to skutecznie formułować swoje zdanie i akcentować własne poglądy w debacie publicznej.

Profesjonalne badania ogólnopolskie

IBSP realizując badania dokłada należytej staranności, aby wyniki dokładnie odzwierciedlały opinie i poglądy Polaków na najważniejsze kwestie polityczne i gospodarcze, tak, by na ich podstawie organizacje, firmy, instytucje mogły podejmować strategiczne decyzje.

JAK BADAMY?

Nasz zespół tworzą profesjonaliści w dziedzinie badań i analiz

Realizując każdy projekt badawczy wszystkie kwestie ustalamy indywidualnie, aby w jak najlepszy sposób móc dobrać metodę i zasięg badania. Dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiadać na różnorodne potrzeby i oczekiwania klientów a także różnorodne tematy badań. Dodatkowo dysponujemy autorskimi i innowacyjnymi narzędziami analitycznymi, które pozwalają zagłębić się w prawdziwy sens odpowiedzi respondentów. Dane prezentujemy poprzez interaktywne raporty, które pozwalają zaobserwować trendy i prezentują więcej danych z badań niż robią to tradycyjne firmy badawcze.

IBSP współtworzy portal StanPolityki.pl

Instytut Badań Spraw Publicznych regularnie publikuje dane z przeprowadzanych badań na portalu StanPolityki.pl W serwisie publikowane są wyłącznie badania przeprowadzane przez IBSP, a na ich podstawie eksperci tworzą treści w postaci artykułów i analiz. Dodatkowo IBSP na zlecenie portalu przygotowuje specjalne raporty tematyczne.

ZOBACZ NASZE SONDAŻE POLITYCZNE

ZOBACZ NASZ NAJNOWSZY RAPORT

NAGRODY

ZAUFALI NAM

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

    579 515 465
    kontakt@ogb.pl

    Ogólnopolska Grupa Badawcza Sp. z o.o.

    ul. Smoleńska 83/80

    03-528 Warszawa