Group 3

O PORTALU

Sondaże i badania

Na portalu publikowane są sondaże IBS z poparciem kandydatów na prezydentów miast oraz cyklicznie przeprowadzany Samorządowy Ranking Zaufania dla kluczowych włodarzy. Dodatkowo na podstawie danych dostarczanych przez Instytut Badań Samorządowych analizowana jest potrzeba zmiany w miastach, polityka senioralna, a także działania podejmowane przez miasto w walce ze smogiem.

Prognozy

LokalnaPolityka.pl jako pierwsza w Polsce przygotowała autorską prognozę wyborów do sejmików wojewódzkich, przewidując jaki byłby dziś układ sił w samorządach i jakie mogłyby powstać koalicje w sejmikach. Oprócz tego dostępne są prognozy poparcia partii politycznych we wszystkich 107 miastach prezydenckich, prognozy w wybranych miastach do rady miejskiej, a także prognozy w 101 największych miastach burmistrzowskich oraz w 314 powiatach.

Ocena prezydentów

Na LokalnaPolityka.pl znajdziecie także ocenę sytuacji włodarzy miast – eksperci LokalnaPolityka.pl szacują kto ma jakie szanse na reelekcję, a komu grozi referendum. Nie zabrakło także politycznej oceny sytuacji na którą wpływ ma relacja z radą miasta, zdobycie absolutorium i wotum zaufania.

Ocena sytuacji w mieście

Analizowane są także działania skierowane do mieszkańców, które realizuje miasto. Na podstawie podejmowanych inicjatyw, a także sposobu ich komunikowania, eksperci oceniają miasto w pięciu kategoriach, dzięki czemu można porównać politykę społeczną we wszystkich miastach prezydenkich w Polsce.

NAGRODY

ZAUFALI NAM

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

    579 515 465
    kontakt@ogb.pl

    Ogólnopolska Grupa Badawcza Sp. z o.o.

    ul. Smoleńska 83/80

    03-528 Warszawa