Studiuję i badam
Chcesz pracować w branży badawczej?
Zostań częścią projektu “Studiuję i Badam”!
OGB szuka studentów do projektu badawczego, gdzie możesz poznać realizację badań opinii od kuchni. Jeśli zgłębiać tajniki i zdobywać cenne doświadczenie, to tylko w najczęściej nagradzanej firmie badawczej w Polsce.
Jednocześnie obawiasz się, że będziesz musiał sprzedawać coś przez telefon? Nie martw się, praca ankietera u nas nie ma ze sprzedażą nic wspólnego!
Twoim zadaniem będzie realizacja telefonicznych badań opinii, zbierając przy tym spostrzeżenia Polaków na różne tematy.
Nie czekaj! Wyślij swoje zgłoszenie na adres rekrutacja@ogb.pl, w temacie wpisując “Studiuję i Badam”.
Czego możesz się spodziewać:
- możliwości zaliczenia praktyk studenckich bez parzenia kawy
- darmowego dostępu do szkoleń dotyczących badań i prognoz
- szansy udziału w badaniach jakościowych realizowanych przez OGB jako obserwator
- darmowego dostępu do wszystkich portali wchodzących w skład OGB Pro przez cały okres współpracy
- pierwszeństwa w procesie rekrutacji w projektach badawczych typu exit poll
- zdalnej współpracy, którą na pewno uda ci się pogodzić ze studiami
Czego oczekujemy od Ciebie:
- dyspozycyjności min. 12 h tygodniowo
- statusu studenta
- sumienności w wykonywaniu pracy i otwartości
Wynagrodzenie
31,40 zł/h na rękę
(przy 12h tygodniowo co miesiąc możesz zgarnąć blisko 1500 zł)